Кубок залишився у господарів

Кубок залишився у господарів

     турнір ГаличПеремогою господарів майданчика 6 лютого у Галичі завершився третій розіграш кубка пам’яті ветерана спорту  Василя Ватащука.

     До участі у змаганнях зголосилися 10 команд, які представили Галич, Залуква, Маріямпіль, Крилос, Бринь, Новий Мартинів, Задністрянське, Вікторів, Дубівці. А те, що у розиграші взяла участь команда із селища Войнилів Калуського району, свідчить про вихід турніру за межі району.

     Участь у відкритті турніру взяв голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, односельчанин Василя Ватащука, який зосередив увагу присутніх на виховному значенні турніру, розвитку та популяризації ігрових видів спорту у районі, привітав учасників змагань та побажав перемог.

     турнір Галичтурнір Галичтурнір ГаличІгри першого турніру було проведено у 2009 році. Тоді перехідний кубок виборола команда села Крилос. У 2010 році кубком заволоділи волейболісти з Вікторова.І ось у цьому році кубок у галичан. турнір ГаличВікторівська команда посіла ІІ місце, а волейболісти села турнір ГаличЗадністрянське – ІІІ місце.

     Перегорнуто ще одну славну сторінку розвитку волейболу в районі.