Ухвалено закон, який колись допоміг перемогти Гітлера. Сенат США був одностайним

Ухвалено закон, який колись допоміг перемогти Гітлера. Сенат США був одностайним
Лідер більшості Чак Шумер назвав масові вбивства «чистим злом», і що російські війська здійснюють «геноцид» в Україні
Сенат США одностайно ухвалив закон про запуск ленд-лізу для України, що дозволить адміністрації Джо Байдена ефективніше надсилати зброю та техніку до України.

Про це повідомляє Politico.

Програму ленд-лізу США запустили у часи Другої світової війни. Ця система дозволила частково на безоплатній основі та без бюрократичної тяганини передавати американським союзникам у війні боєприпаси, техніку, продовольство. Після завершення війни Сполучені Штати попросили повернути вцілілу техніку. Після Другої світової війни цю програму не використовували.

Закон про ленд-ліз для України тепер ще має розглянути Палата представників. Невідомо, чи встигне Нижня палата Конгресу ухвалити закон перед двотижневою перервою у роботі.

Ухвалення ж закону дозволить Байдену без зайвої бюрократичної тяганини передавати Україні зброю, боєприпаси та техніку.

Як пише Politico, те, що сенатори одноголосно підтримали закон може свідчити про віру західного світу в перемогу України.

Напередодні Джо Байден розпорядився виділити додаткову військову допомогу Україні на 100 млн доларів. У Білому домі зазначили, що від початку повномасштабного вторгнення росії виділили Україні зброю та амуніцію на суму 1,65 млрд доларів.

Підписуйтесь на наш  телеграм  та YouTube