Лікар із Запоріжжя тепер працює в Бурштинській міській лікарні

Лікар із Запоріжжя тепер працює в Бурштинській міській лікарні
«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти», - Б. Брехт.
В умовах воєнного стану - повномасштабної війни Росії проти України, життя кожного з нас зазнало значних змін. Не є винятком багато галузей Бурштина, працівники яких не тільки роблять все можливе для того, щоб наблизити нашу перемогу над ворогом, але й працевлаштовують вимушених переселенців у закладах міста, йдеться на сторінці Бурштинської міської ради в мережі Фейсбук.
Так, нещодавно до команди КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» приєднався лікар акушер-гінеколог Воробйов Максим Юрійович.
Спеціаліст високого рівня, з 14-ти річним стажем роботи, через військові дії змушений був покинути рідне місто Запоріжжя та продовжив свою трудову діяльність у КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» 
Максим вже не вперше переїжджає. Через російську окупацію в 2014 р. змушений був покинути улюблену роботу у Кримському республіканському закладі «Університетська клініка» Відокремленого структурного підрозділу «Перинатальний центр» АР Крим у м. Сімферополь та виїхати у Запоріжжя.
Освіту отримав у державній установі «Кримський державний медичний університет імені С.І.Георгієвського» та державній установі «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».
Брав участь у численних курсах та тренінгах.
«Наша лікарня – це велика родина, тому до кожного нового працівника ми ставимось як до друга, аби він відчував себе як вдома. Кожному з них ми допомагали пристосуватись до нового місця роботи, тим паче беремо на ту ж спеціальність, за якою вони працювали в себе у місті», - розповідає медичний директор КНП «Бурштинська центральна міська лікарня» Наталя Сачинська.
Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!