Майстриня з Калуша виготовила легендарного Патрона

Майстриня з Калуша виготовила легендарного Патрона

Калуська майстриня Ілона Дащаківська за допомогою спиць створює цікаві та оригінальні іграшки. Серед її витворів — метровий собака, - передають Вікна.

Цього разу калушанка зв'язала собаку-винюхувача вибухівки, джек-рассел-тер'єра, талісмана Служби України з надзвичайних ситуаційякий здобув велику популярність за часів російсько-української війни. За даними ДСНС, до 19 березня Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами. За цей досить короткий час він став улюбленим героєм для дорослих і дітей. 

Ілона Дащаківська за освітою — медик. Уперше спробувала професійно в'язати п’ять років тому. У просторах Інтернету натрапила на ляльки-тільди.

«Я подумала, що гачок дешевше коштує, аніж швейна машинка. Тож купила гачок, шерстяні нитки і почала пробувати в'язати. Довго не виходило. Я обрала техніку амігурумі, і цей елемент — кільце — у мене довго ніяк не виходив. Я довго дивилася відео майстер-класів, зупиняла. Знову не виходило. Хотіла вже полишити цю справу. Але одного разу все-ж таки кільце вийшло і я зв'язала першого зайчика», — пригадує майстриня.

Зайчика зв’язала для своєї донечки Марти. Потім натрапила на плюшеві нитки, працювати з якими теж дуже сподобалося. Тоді почала в'язати брязкальця, комфортери для малят, пледи. Відтак брала участь у благодійних ярмарках з майстринями об’єднання «Коловорот». Тоді вперше продала чотири іграшки — радості тоді не мала меж.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!