
У фойє актової зали була організована виставка виробів декоритавно-прикладного мистецтва, які представили студенти із домашніх колекцій. Серед них: сорочки, рушники, скатертини з регіонів Опілля, Бойківщини, Гуцульщини, а також вироби із бісеру та шкіри. Через мультимедійні засоби присутнім в актовій залі були продемонстровані зразки візерунків вишивок («борщівки», «полуботківки», «гуцулки»).
Студенти навчального закладу (вони ж і ведучі) розповіли присутнім історію вишивки із прадавніх часів (Київської Русі) до сьогодення. Головним лейтмотивом було те, що благодатна сила цього декоративного мистецтва передається із покоління в покоління. Вишивка – берегиня української родини. Про неї складено не один десяток віршів та написано чимало поезій…

Проведення цього заходу має велике пізнавальне і виховне значення для підростаючого покоління. Юнаки та дівчата глибше дізналися про роль і значення вишивки в житті українців, про давній оберіг, який не зникає століттями на генетичному полі українців. Допоки існує світ і наша держава, вишивка була і залишається одним із головних атрибутів нашої духовності, який не стерти із пам’яті поколінь.