“Ми не можемо здатися, тому що у нас немає наказу здатися", - командир "Азову"

“Ми не можемо здатися, тому що у нас немає наказу здатися

Сили оборони України, які залишаються на “Азовсталі” продовжують тримати оборону та дотримуються наказу військового командування.

Про це в інтерв’ю Sky News розповів офіцер управління розвідки полку “Азов” Ілля Самойленко.

“Ми не можемо здатися, тому що у нас немає наказу здатися. Ми не порушимо попередній наказ. Це дуже важливо. Ми не порушуємо накази. Ми чітко виконуємо накази“, – сказав він.

Крім того, він зазначив, що полк “Азов” визнаний на території РФ терористичною організацією, тому там підрозділу загрожує ув’язнення.

Ілля Самойленко зазначив, що захисники Маріуполя є свідками вбивств та звірств російських військових в Маріуполі, тому Москва не зацікавлена в тому, щоб військові, які залишаються в Маріуполі, вижили.

Зранку 11 травня в полку “Азов” повідомили, що на територію підприємства за минулу добу здійснили 38 літаковильотів, в тому числі 4 – стратегічні бомбардувальники. Не припиняє працювати ворожа ствольна артилерія, танки та інше озброєння.

Ворог не припиняє спроби захопити територію “Азовсталі” та продовжує щоденні спроби штурму за підтримки піхоти.

Нагадаємо, радник міського голови Маріуполі Петро Андрющенко повідомив, що в бомбосховищах підприємства може перебувати ще 100 цивільних.

Військові таку інформацію не підтверджують, оскільки її важко перевірити через складний доступ до приміщень.

Разом з тим захисники Маріуполя вимагають евакуації поранених, які залишаються у польовому шпиталі.