Міцне здоров’я – це найдорожче, що є у людини

     Люди хворіють, тимчасово втрачають працездатність. Втрата працездатності засвідчується документально. Найчастіше – це листок непрацездатності. Мало хто серед працюючого населення не тримав в руках, на жаль, власний листок.
     Листок непрацездатності – багатофункціональний документ, який є підставою для звільнення від роботи у зв’язку з непрацездатністю та з матеріальним забезпеченням застрахованої особи в разі тимчасової непрацездатності, вагітності та пологів.
     Бланк листка непрацездатності заповнюється в закладах охорони здоров’я, матеріальне забезпечення здійснює Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.Співпрацюючи в такий спосіб, Галицька районна центральна лікарня, Бурштинська міська лікарня, Більшівцівська районна лікарня і структурні підрозділи обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності піклуються про найголовніше – здоров’я краян. Адже здоров’я – це найдорожче, що є у людини.
     День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення за політичних або економічних мотивів. Лікар – одна з найстародавніших професій, бо людина завжди протягом тисячоліть потребувала медичної допомоги. І допомога ця невпинно удосконалюється.
     
     Шановні медики Галицького району!
     Своєю добротою, знанням справи Ви повертаєте сотні і тисячі людей до повноцінного життя. Душевне тепло, увага, яку Ви надаєте людям, – гідні глибокого визнання.
     Галицька районна виконавча дирекція Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щиро вітає Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у Вашій важливій праці. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту Вам і Вашим родинам.

Іванна Пульгай, директор Галицької РВД ІФ ОВ ФСС з ТВП