Михайло Вишиванюк започаткував конструктивний діалог з народними депутатами України-вихідцями з Прикарпаття

Михайло Вишиванюк започаткував конструктивний діалог з народними депутатами України-вихідцями з Прикарпаття

Вишиванюк     Голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк 6 квітня зустрівся з народними депутатами України – вихідцями з Івано-Франківської області. На зустрічі, що відбувалася з ініціативи голови  облдержадміністрації, були присутні сім народних депутатів України: Володимир Мойсик, Валерій Келестин, Микола Круць, Володимир Личук, Роман Ткач, Василь Чуднов та Зіновій Шкутяк. Окрім народних депутатів у зустрічі, що відбувалася у форматі круглого столу, також взяли участь голова обласної ради Ігор Олійник, т.в.о.заступника голови облдержадміністрації Ігор Зварич та т.в.о. заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Роман Струтинський.
     Як повідомив Михайло Вишиванюк, метою зустрічі було зняти політичні протиріччя й об’єднати зусилля заради розбудови краю. «Давайте не будемо дивитися, хто до якої політичної сили належить. Всі ми представляємо громаду області. Ніхто із нас не збирається виїжджати з цього краю. На цій землі житимуть наші діти та онуки, тож давайте спільно працювати над її розбудовою», – підкреслив губернатор.
     Чималу увагу під час зустрічі акцентовано й на питанні необхідності посилення боротьби із корупцією та злочинністю в області. Також голова облдержадміністрації розповів народним обранцям, що на Прикарпатті буде відновлена програма реконструкції населених пунктів, і пріоритетом буде виступати село: « Через концентрацію всіх ресурсів будемо докладати всіх зусиль, щоб зробити прикарпатські села європейськими».
     Не оминули на зустрічі і тему прийняття Державного бюджету України. Представники обласної влади просили допомоги у народних обранців – вихідців із Прикарпаття – щодо сприяння у розбудові області. Адже кожен народний депутат, працюючи у комітетах чи комісіях Верховної Ради України, може допомогти рідному краю в отриманні необхідних ресурсів. Голова обласної ради Ігор Олійник попросив представників найвищого законодавчого органу країни при прийнятті головного фінансового документа держави намагатись відстоювати інтереси Прикарпаття.
     Народні депутати по завершенні зустрічі висловили свої схвальні відгуки щодо самої ідеї діалогу між обласної владою та представниками області у парламенті. Адже, за словами парламентаріїв, уже під час цієї зустрічі було обговорено ряд кроків, котрі в подальшому принесуть користь області.

Головне управління правової роботи та внутрішньої політики ОДА