Миттєві дії рятувальника

     1 липня, незважаючи на те, що рівень води у Дністрі ще не стабілізувався та й сама вода ще не зовсім очистилася після недавнього паводку, житель с.Залуква (21-річний громадянин Л.) вирішив близько 21:00 год. покупатися. Слід зауважити, що сам він, як виявилося пізніше, зовсім не вміє плавати. Очевидно, він просто хотів помитися, думав, що в тому місці неглибоко, але несподівано потрапив у яму, яку залишила велика вода. На його щастя, це трапилося неподалік рятувальної станції, біля старого моста через р.Дністер.
     – Почувши характерні вигуки людини, що захлинаючись тоне, я миттю підплив на рятувальному човні до чоловіка і кинув йому рятувальний круг, – розповідає про випадок водолаз Галицької рятувальної станції Іван Мацюк. – Поки я підпливав до нього, то бачив, що він кілька разів опинявся під водою. Доставивши потерпілого на берег, я накрив його ковдрою та напоїв кавою, щоб він зігрівся. Потреби викликати «швидку» не було, оскільки його стан через десять хвилин стабілізувався.
     Громадянину Л. й справді пощастило, що поруч опинився відважний рятувальник. Отож будьмо надзвичайно уважними перебуваючи біля водойм, особливо після паводку, адже вода – це дуже підступна стихія.