На 57-му році померла відома українська телеведуча

На 57-му році померла відома українська телеведуча

Відома українська телеведуча та акторка Руслана Писанка померла вночі 19 липня у Німеччині, де їй діагностували важку хворобу.

Про це повідомили журналісти ТСН, посилаючись на власні джерела. Публічно знаменитість не розповідала про серйозні проблеми зі здоров'ям.

"Велика війна змусила поїхати її до Німеччини. Там лікарі у Руслани Писанки діагностували важку хворобу. Руся практично нікому не казала про свою війну. Стежила за усіма подіями, допомагала, сміялась в слухавку, будувала плани на майбутнє. Але хвороба сьогодні вночі нашу Русю забрала", – йдеться в повідомленні.

Від якої саме хвороби померла талановита акторка та ведуча – не повідомляється.

Руслана Писанка народилася 17 листопада 1965 року у Києві. В 1995 році закінчила режисерський факультет Київського державного інституту культури за спеціальністю "режисер телебачення".

Справжнє прізвище зірки – Писанко. Саме під ним вона вказана у титрах фільму "Кілька любовних історій".

Знаменитість також брала участь в таких відомих телепроєктах, як "Танці з зірками", реаліті-шоу "Службовий романс", "Зірка+Зірка", а також "Зважені та щасливі". Запам'яталася українцям також як ведуча телеканалу "1+1".

Руслана Писанка – Лауреат Державної премії України ім.Довженка за акторську роботу у фільмі "Москаль-чарівник", а також вдостоїлася Ордену Святого Володимира.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!