На Бурштинській ТЕС знову рве золопровід

На Бурштинській ТЕС знову рве золопровід

На Бурштинській ТЕС планово монтують новий золопровід замість старого. Проводяться гідравлічні випробовування для виявлення дефектів.

Як повідомляє пресслужба Бурштинської ТЕС, пориви при таких випробуваннях – звична річ. На станції запевняли, що порив золопроводу, який стався у п’ятницю, 21 січня, оперативно заварили і почали заповнювати золопровід №3 освітленою водою для повторних випробувань, повідомляє КУРС.

22 січня під час чергових гідравлічних випробувань нового змонтованого золопроводу №3 та наповнення його водою на ділянці проммайданчика Бурштинськоі ТЕС знову з’явився свищ по зварному з’єднанню, що супроводжувався виливом води з місця пориву. Після виявлення дефекту випробування на золопроводі призупинили для усунення цього зауваження.

Як заявили у ДТЕК, освітлена вода, яку використали у випробуваннях, не завдала шкоди навколишньому середовищу. Втім, очевидці пориву сьогодні зняли і опублікували відео, на якому видно, що порив не ліквідований, а сніг довкола місця аварії потемнів від золи.

Скрін із відео на сторінці 

blacklist_ifrankivsk