На час тривоги перекриватимуть ділянку дороги поруч з Бурштинською ТЕС

На час тривоги перекриватимуть ділянку дороги поруч з Бурштинською ТЕС

З сьогоднішнього дня, 12 жовтня, під час тривоги перекриватимуть рух автотранспорту на ділянці дороги Н 09 з Бурштина у напрямку Івано-Франківська та перед поворотом до села Демешківці у напрямку Львова.

Таке рішення було прийнято на Раді оборони області у зв’язку з ракетними ударами окупаційних військ росії по об'єктах Бурштинської ТЕС. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Дане рішення прийняте з метою мінімізації можливих наслідків ракетних ударів. Зокрема і серед цивільного населення. Прошу поставитися з розумінням до цього рішення", – сказала Світлана Онищук у вечірньому зверненні у вівторок, 11 жовтня.

Нагадаємо, що у понеділок, 10 жовтня, росія вдарила чотирма ракетами по одному з об'єктів Бурштинської ТЕС. Внаслідок вибухів виникла пожежа, яку рятувальники загасили через кілька годин. Також окупанти впродовж двох днів завдавали ракетних ударів по інших енергетичних об’єктах України. Зокрема, учора під час масованого ракетного обстрілу було пошкоджено енергетичне обладнання Ладижинської ТЕС у Вінницькій області.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!