На фронті загинув воїн Рогатинської громади Роман Бандура

На фронті загинув воїн Рогатинської громади Роман Бандура
Загинув Герой - мешканець села Пуків Рогатинської громади - Роман Степанович Бандура. Повідомляє Рогатинська міська рада.
"Поліг наш 51 річний земляк в Бахмутському районі на Донеччині при виконанні бойового завдання від вогнепальних поранень, отриманих під час мінометного обстрілу ворога. Роман, як і багато його інших побратимів, мріяли про вільну незалежну Україну. У 2015 році пішов захищати Батьківщину, тоді воював у 80 бригаді. У 2022 році, з перших днів жорстокого наступу окупантів, Герой з честю виконував свій громадянський обов'язок.
Роман Бандура закінчив Пуківську школу. Непросте у нього було дитинство, в шість років залишився сиротою, якого ставили на ноги разом з сестрами та братами дідусь та бабуся. Закінчив Рогатинське СПТУ, працював водієм у кількох місцевих підприємствах, останнім часом далекобійником. Виховав сина. Олег сьогодні теж у лавах ЗСУ, на передовій.
Рідні, друзі, колеги запам’ятають його як щирого, доброго, відважного патріота своєї України.
Це непоправна втрата для всієї нашої громади!
Рогатинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі", - йдеться в повідомленні.
Про прибуття похоронного кортежу з тілом загиблого військовослужбовця та про Чин похорону буде повідомлено додатково.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!