На Прикарпатті 10-річний підліток врятував свого батька з гірської річки

На Прикарпатті 10-річний підліток врятував свого батька  з гірської річки
Випадок трапився днями в селі Красник, повідомляє місцева мешканка Галина Космачук.
Іван Соколовський із сином Юрієм пішли на річку порибалити. Хлопчак дуже хотів випробувати спінінг, який йому подарували родичі на десятиріччя. Рибалячи, трохи віддалилися один від одного. Зненацька малий почув крик батька: «Юра!». Озирнувшись, юнак побачив, що батько лежить у річці. Підбіг до нього і зрозумів, що тато без свідомості.
Не розгубившись, почав витягати батька на берег і кликати на допомогу. Крики почули відпочивальники на іншому березі Чорного Черемошу, переплили річку, допомогли хлопцеві витягнути потерпілого на суходіл і почали відкачувати.
А Юрій уже біг за допомогою до фельдшера Івана Вірстюка, котрий мешкає неподалік. Медик взявся фахово реанімувати бездиханного 41-річного чоловіка, бо той багато наковтався води. Потерпілому вдалося повернути серцебиття, але він до тями ще не прийшов, бо, падаючи, вдарився головою об каміння.
Рятівні медичні процедури вже продовжила бригада швидкої допомоги. Всього медики викачали із легенів чоловіка два літри води, а до тями потерпілий прийшов аж через дев’ять годин у медичному закладі, де провів близько тижня.
Як виявилося, чоловік отримав тепловий удар і знепритомнів, а падаючи, ще й ударився головою об каміння.
За словами медиків, між життям цього чоловіка й потойбічним світом практично не існувало межі. Він залишився живим, бо поряд опинилися люди, котрі були в певний час у потрібному місці. А найголовніше, що син Юрій не розгубився у вирішальний момент. Саме розсудливість і миттєва реакція хлопця врятувала життя батькові.
Сподіваємося, вчинок юного героя буде гідно оцінений.
У Головному  управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області вже повідомили, що хлопчика подаватимуть на акцію "Герой-рятувальник".
Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!
10-річний Юрій СОКОЛОВСЬКИЙ із Красника,
котрий став героєм-рятівником для свого батька і всієї родини