На Прикарпатті молодят запрошують вінчатися в найдавнішому храмі Західної України

На Прикарпатті молодят запрошують вінчатися в найдавнішому храмі Західної України

У Галичі молодят, які вирішили пов'язати свої долі шлюбною обітницею, запрошують провести церемонію вінчання в найдавнішому храмі Західної України - церкві Св.Пантелеймона.

Своєрідне запрошення для наречених розмістив на своїй сторінці в мережі Фейсбук генеральний директор Національного заповідника "Давній Галич" Володимир Олійник.

"З метою популяризації культурної спадщини Давнього Галича та допомоги ЗСУ, запрошуємо до проведення вінчання у найдавнішому храмі Західної України - церкві святого Пантелеймона XII століття (с. Шевченкове, Галицького району), або на відкритій локації біля Галицького замку.", - йдеться в повідомленні Олійника.

Церква знаходиться в с.Шевченкове, поблизу сучасного Галича, і є єдиним та найстарішим із храмів Галицько-Волинського князівства. Вона була збудована 1194 року волинським князем Романом Мстиславичем як православна церква і названа на честь його діда Пантелеймона.

Генеральний директор у своєму повідомленні також закликає учасників весільних церемоній дотримуватися вимог воєнного часу та сигналів «Повітряної тривоги», а ще здійснити пожертви для допомоги ЗСУ на офіційний рахунок або через будь-який благодійний фонд.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!