На Прикарпатті від великої води постраждали 133 населені пункти

На Прикарпатті від великої води постраждали  133 населені пункти

     Повінь ГаличНаразі підтоплені 623 житлові будинки, один об’єкт соціальної сфери (Центральна міська клінічна лікарня м. Івано-Франківська), 674 підвальні приміщення, 2 тис. 30 дворогосподарств, 2 тис. 287 присадибних ділянок, 1 тис. 64 криниці та 349,3 га сільгоспугідь. Відключено від електропостачання 31 населений пункт. Відсутнє транспортне сполучення з 39 населеними пунктами, газопостачання – у 5 населених пунктах.
      За інформацією Служби автомобільних доріг, в Івано-Франківській області відсутнє транспортне сполучення з 39 населеними пунктами, зруйновано 1 міст (на автодорозі Галич–Цвітова у с. Мошківці), пошкоджено (з урахуванням пошкоджень під’їзних шляхів) 16 мостів, зруйновано 4,4 км та пошкоджено 12,6 км дорожнього покриття автошляхів державного і місцевого значення. Підрозділами МНС врятовані 2 особи, евакуйовано – 217 осіб, вилучено з води 3 автомобілі.
     Залученими силами МНС з початку надзвичайної ситуації проводяться аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи в населених пунктах, які постраждали від шкідливої дії паводкових вод, заходи з евакуації та тимчасового відселення, продовжується зосередження додаткових сил і засобів МНС з інших регіонів. Для забезпечення потреб населення постраждалих районів області в питній воді та продуктів харчування готові до залучення 6 одиниць техніки високої прохідності від ГУ МНС в Івано-Франківській області.
      Для надання допомоги населенню з ліквідації наслідків стихії в цих районах працюють мобільні оперативні групи та аварійно-рятувальні підрозділи ГУ МНС в області. Усього до ліквідації наслідків стихії залучено 1 тис. 495 чол. та 281 од. техніки, з них від МНС – 646 чол. особового складу, 76 од. техніки, 32 плавзасоби, 40 мотопомп.
     Нажаль 11-13 липня на території області синоптики знову прогнозують дощі, тож не виключено, що після вихідних рівень води в річках знову може зростати.

     Переглянути інші фото