На Прикарпатті затримали лісничого. Продавав деревину в обхід офіційних процедур

На Прикарпатті затримали лісничого. Продавав деревину в обхід офіційних процедур

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіції спільно з колегами-правоохоронцями викрили корупційну схему відпуску деревини та встановили причетних до неї осіб.

Службові особи одного з лісництв області організували процес відпуску лісу в обхід офіційних процедур. За це отримували грошову винагороду.  

В ході слідства правоохоронці задокументували факт вимагання лісником 100 000 гривень неправомірної вигоди. 5 вересня оперативники УСР та слідчі ТУ ДБР У м. Львові затримали фігуранта під час одержання другого «траншу» - 75 000 гривень. Йому вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. 

У межах кримінального провадження, що розслідується під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури, будуть встановлюватися інші особи, причетні до протиправної діяльності, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.
За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачена відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. 

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!