На стежині відкриття

На стежині відкриття

     Кудляк Ганна ІванівнаЛюдина не може домогтися успіху, якщо не вірить в нього. Дорога до нього завжди буває відкритою для людей рішучих, які мають віру та сміливість. Саме ця наполегливість у думках на перемогу, усвідомлення своєї сили допомогла Кудляк Ганні Іванівні, вчителю географії Галицької ЗОШ 1-3ст №1, отримати перемогу в районному етапі Всеукраїнського конкурсу. “Учитель року – 2010” у номінації « Географія».
     У навчально-виховній роботі Ганна Іванівна віддає перевагу інноваційним технологіям, зокрема інтерактивним формам організації навчального процесу.
     В арсеналі вчительки – ділові та рольові ігри, створення проблемних ситуацій, групова робота, дискусії, проектна діяльність. Ганна Іванівна ставить за мету не просто дати дитині суму знань, умінь та навичок, а формує науковий географічний світогляд, здатність самостійно здобувати і використовувати знання, активну життєву позицію.
     Робота над навчальним проектом – це наукова міні-лабораторія, де учні навчаються працювати в колективі та поважати думку опонента. Виконуючи проекти, учні набувають навичок, яких вимагає від них майбутнє: комунікабельність, мобільність, інформаційну озброєність, працездатність, творче мислення.
     На уроках  Г.І.Кудляк  учні самостійно формулюють висновки, досліджують географічні  явища, працюють з додатковою літературою, енциклопедіями, готують різноманітні  випереджуючі завдання.
     Багато сил, творчої енергії Ганна Іванівна віддає підготовці і проведенню позакласних заходів. Краєзнавчо – туристичні подорожі, діяльність краєзнавчого гуртка, екскурсії по рідному краю, розробка дослідницьких проектів, що стосуються екології, економіки, соціальної сфери міста Галича, зближують її як з учнями, так і з батьками.
     Г.І.Кудляк – член обласної творчої  групи вчителів, яка зай-мається розробкою програми  по краєзнавству, дидактичних завдань для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з географії.
     Використання нових педагогічних  технологій, високий рівень професіоналізму допомагають їй досягти високих результатів у навчально-виховному  процесі. Її вихованці неодноразово ставали переможцями та учасниками районних та обласних Всеукраїнських олімпіад з географії, конкурсів учнівської творчості.

Надія Григорович, методист РМК