На ТОВ "Карпатнафтохім" у Калуші спалахнула пожежа

На ТОВ
Причиною загоряння минулого року стала розгерметизація одного з трубопроводів. Фото з архіву "Вікон"
Сьогодні, 8 лютого, на ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» трапилася надзвичайна ситуація — пожежа, повідомляють  «Вікна».
Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Іван Дембич, спалахнула піролізна піч в одному з корпусів.
О 9.46 на підприємство виїхали пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області.

За словами посадовця, пожежу швидко локалізували і ліквідували, а загроза для жителів Калуша і сіл району — відсутня.

За повідомленням рятувальників, о 09.45 загорілася піролізна піч. Попередньо жертв та постраждалих немає. До ліквідації пожежі були задіяні 55 рятувальників та 13 одиниць техніки.

О 10:14 пожежу локалізовано на площі 70 кв. метрів, відбувається смолоскипне горіння печі. Загрози перекидання вогню на інше обладнання немає, ідеться у повідомленні Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Офіційної інформації на сайтах Калуської міської ради та ТзОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" немає.

Це не перша пожежа на нафтохімічному підприємстві міста. Нагадаємо, 12 січня 2019 року пізно ввечері калушан неабияк налякала масштабна пожежа на "КАРПАТНАФТОХІМі": люди навіть готувалися до евакуації. Тоді сталося смолоскипне горіння з системи трубопроводу висотою 15 метрів. Про результати офіційного розслідування так і не повідомили.

А 15 січня 2021 року знову палала піч піролізу виробництва хлорвінілу. Тоді повідомили, що причиною була розгерметизація одного з трубопроводів.