На третій марці від "Укрпошти" будуть зображені тракторні війська України

На третій марці від
​​У конкурсі на найкращий ескіз нової поштової марки "Доброго вечора, ми з України!" перемогу здобула тема тракторних військ.

Про це генеральний директор акціонерного товариства "Укрпошта" Ігор Смілянський повідомив у Телеграмі.

"Глядацькі симпатії обрали переможця! Дякуємо тим, майже 834 000 голосів наших громадян, що проголосували, і звісно тим 340 000+, які обрали наступний філателістичний хіт. Нагадую - за попередню марку проголосували 8000, тобто, за пару місяців шанувальників філателії стало в 1000 разів більше. І це круто", – наголосив очільник Укрпошти.

На поштовій марці “Доброго вечора, ми з України!” відтворено реальні події, які мали місце на Миколаївщині: український трактор тягне покинутий російський танк. Саме цей конкурсний ескіз набрав найбільшу кількість голосів у соцмережах Укрпошти та застосунку Дія. За ескіз з трактором проголосували понад 340 тис українців. Друге та третє місця посіли ескізи з воїном, який зупиняє головного агресора та воєнного злочинця, і ескіз з воїном ЗСУ та вокалістом гурту Kalush Orchestra.

Випуск нової марки запланований на середину липня, про що буде оголошено додатково. До того відбуватиметься доопрацювання дизайну та друк тиражу.

Загалом планується надрукувати 5 млн екземплярів двох номіналів або 830 000 аркушів по шість марок. Як зауважив Смілянський, це збігається з кількістю голосів у конкурсі.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube