Надія на відродження галузі

     Україна входить до числа найбільших світових виробників цукру із цукрового буряка. І за сприятливих умов могла б виробляти до 5 млн.тонн, з них 2 млн.тонн – внутрішня потреба, а решту можна  експортувати.
      За два останні десятиліття площі посіву цукрових буряків у нашій державі скоротилися з 1,6 млн. га до 400 тисяч га у 2008 році, а виробництво цукру знизилось до 1,8 млн.тонн. Сьогодні в районі намагаються зробти  певні кроки  на реанімацію галузі.
     Думками про проблеми і можливий вихід з прориву солодкої галузі коротко розповів головний спеціаліст з питань розвитку рослинництва управління АПР районної державної   адміністрації Володимир Бакалярчик.

     – Спад виробництва цукрової сировини  не оминув сільського господарства Галицького району.  Зважте лише на те, що у вісімдесятих роках минулого століття буряководи району вирощували солодкі корені на площі 2,3 тис.га, а  у 2010 році – лише на 54 гектарах.
     Цукрові буряки у нашому районі є єдиним джерелом для виробництва цукру – життєво необхідного продукту харчування. Його фізіологічна норма становить 38 кг на одну особу, – зазначив пан Володимир.
     – Чому галузь в районі практично загинула? Адже грунтово-кліматичні умови району сприятливі для вирощування цукрових буряків.
     – Економічна криза, яка вразила агропромисловий комплекс, спричинила різкий спад виробництва цукросировини і цукру. Скорочення площ посіву буряків, недостатня забезпеченість товаровиробників матеріальними ресурсами, недосконалість стосунків виробників цукрової сировини з переробними підприємствами, зрештою, закриття цукрового заводу у селі Задністрянське, перетворили галузь у збиткову. Це основні причини.
     – Але закриття заводу не могло стати причиною для  ліквідації такої важливої галузі як буряківництво.
     – Із досвіду відомо, що дуже легко втратити набуте: технологію, досвід, техніку, спеціалістів всіх рівнів і значно важче все це відновити.
     Та незважаючи на це, управління агропромислового розвитку сьогодні вже визначилося з пріоритетними завданнями щодо відродження буряківництва в районі. І  уже в цьому році планується розширити посівні площі цукрового буряка до 500 га за рахунок ефективного використання ріллі у приватному секторі. Для заохочення виробника  планується  створити 3 бурякоприймальних пункти, проводитиметься реалізація якісного насіння цукрового буряка, надаватимуться методичні вказівки з агротехнічного виробництва  цукрових коренів, що забезпечить ефективну роботу Городенківського цукрового заводу, який відновив роботу у 2010 році при сприянні ТзОВ «Мрія», яке провело повний розрахунок із товаровиробниками за здану цукрову сировину.
     Сподіваємося, що першій крок буде ефективним і дасть відповідний результат. А далі нарощуватимемо темпи. Думаю, що солодкий корінь повернеться на поля району.

Розмову вів Ярослав Поташник