Нападки на представників ЗМІ

      З проханням взяти під особистий контроль розслідування кримінальної справи про жорстоке побиття головного редактора газети “Коломийський вісник” Василя Дем’яніва звернулася до новопризначеного керівника управління внутрішніх справ в області Василя Варцеби постійна депутатська комісія обласної ради з питань інформаційної політики, діяльності засобів масової інформації та свободи слова, засідання якої відбулося 30 березня 2010р. під головуванням Ольги Бабій.
      До речі, депутати обласної ради не тільки самі вирішили допомогти у лікуванні колеги, але й закликають усіх небайдужих зробити внесок на рахунок, що відкритий з цією метою.
      АБ”УКРГАЗБАНК” МФО 320478 ЄДРПОУ 3159703200 р/р 26209117717 Перев’язко Ілона Ярославівна.
      Комісія звертає також увагу на суворе дотримання Закону “Про друковані засоби масової інформації” при вирішенні конфлікту у редакції долинської газети, де, як відомо, сесією районної ради звільнено головного редактора газети “Свіча” Оксану Ровенчак під час перебування її на лікарняному.
      Члени комісії також вирішили ініціювати встановлення меморіальної дошки на честь відомого повстанського поета Марка Боєслава, автора знаменитої пісні “Рости, рости, черемшино”, багатьох інших поезій, що понад шість десятиліть живуть у народі. А творчий доробок дослідника цієї тематики Зіновія Бойчука комісія рекомендуватиме на здобуття міської премії імені Івана Франка.