Наші досягнення

Наші досягненнґґя    З 16 квітня по 7 травня 2010р. збірна команда району, яка представляла Івано-Франківську область, перебувала в МДЦ «Артек», де проходили фінальні змагання І Всеукраїнської Олімпіади з волейболу серед юнаків. Наші галичани в напруженій боротьбі, перемігши команди Полтавської області (3:2), Миколаївської області (3:0) і поступившись тільки команді з м.Києва (0:3), завоювали ІІ місце і були нагороджені срібними медалями, грамотами, кубком.
    Представляв команду на даних змаганнях тренер, викладач Галицької ДЮСШ відділу освіти РДА Євген Федорійчук.
    Тим часом 22 травня відбувалися спортивні баталії серед наймолодших волейболісток Галицької ДЮСШ. Учні 1998-2001 р.н. змагалися в спортивному залі Задністрянської ЗОШ. Ці змагання відбувалися з метою відбору дітей у ДЮСШ та формування збірних команд району. Міні-турнір вдався на славу, на ньому зібралося більше 50 юних спортсменок (фото 1).
В той час, коли наймолодші спортсменки тільки навчаються елементів волейболу, то їх старші наставники стають переможцями змагань високого рівня.
    Вихованки Галицької ДЮСШ Тетяна Мандражеєва та Людмила Борознова, які продовжують свою спортивну кар’єру в складі команди супер-ліги «Галичанка» (м.Тернопіль), посіли І місце в чемпіонаті України, та ІІ місце в Кубку України. Тетяна Мандражеєва увійшла до складу національної збірної України та братиме участь у кваліфікаційному турі до чемпіонату Європи в Англії (фото 2).
    Вагомих результатів досягли і наші футболісти. 24-25 квітня в м.Надвірна проходили зональні змагання V молодіжних літніх спортивних ігор області 2010 року серед юнаків. Футболісти Галицького району, перемігши команди Надвірнянського району, м.Яремче, Богородчанського району та поступившись команді з м.Івано-Франківська, у своїй підгрупі зайняли ІІ місце, цим саме здобули право брати участь у фінальних змаганнях, які відбулися 14-15 травня в с.Турка Коломийського району. Галичани перемогли команди Рожнятова (2:1), Болехова (3:0) та у півфіналі даних змагань, зігравши в основний час з командою Косівського району (0:0), поступились по пенальтях (5:6). В напруженій боротьбі за третє місце наші футболісти перемогли команду Коломийського району (4:3). Ось імена бронзових призерів: Микола Мисів, Олексій Брізе, Ярослав Пендерецький, Богдан Іванюк, Андрій Іванків, Степан Жовнірик, Андрій Боднар, Олег Драган, Віталій Петровський, Андрій Дидик, Андрій Макар, Святослав Поручнік, Тарас Гриців, Володимир Британ, Андрій Білик, Михайло Вальошка, Михайло Мачинський, Роман Зарічний. Тренер команди С.О.Гаценко.
Наші досягнення    15 травня в м.Калуші проходили V молодіжні літні спортивні ігри області з баскетболу серед юнаків. Галицький район представляли вихованці Галицької ДЮСШ Євген Добровольський, Євген Парандій, Тарас Копаниця, Ярослав Николин, Валентин Романчук, Андрій Котовський, Андрій Гріньків, Володимир Козуб, Андрій Надорожний, Олег Шекета, Сергій Вільчик, Ростислав Гаврелюк. Тренують команду тренери Галицької ДЮСШ відділу освіти РДА Іван Паньків та Андрій Мамонов. У змаганнях брало участь 10 команд. В своїй зоні наші баскетболісти обіграли команди Косова, Надвірної, Болехова і поступились команді м.Івано-Франківська. У фіналі за ІІІ місце зазнали поразки від команди Богородчанського району, зайнявши ІV місце.
    14-16 травня в м.Долина відбулися фінальні ігри чемпіонату області з волейболу серед юнаків 1993р.н. і молодші. В завершальному турі змагань брали участь 4 команди: «Володар» (м.Галич), ЛВУМГ (с.Вигода), «Буффало-ДЮСШ №2» (м.Івано-Франківськ), ВК «Долина» (м.Долина).
    Наші вихованці перемогли команди з м.Івано-Франківська та м.Долини з однаковим рахунком (3:0). У фіналі в напруженій боротьбі поступились команді із с.Вигода з рахунком 1:3 і посіли ІІ місце, завоювавши срібні нагороди. Слід відзначити, що галичани завоювали майже всі призи цього чемпіонату. Михайло Абакумов став кращим зв’язуючим, Михайло Мацалак – кращий нападаючий, Оскар Чупінка отримав приз за якісно проведені ігри протягом усього чемпіонату, який тривав з жовтня 2009 по травень 2010 року.
До успішного виступу команди доклали чимало зусиль і Роман Онуфрик, Іван Дубас, Тарас Дубик, Богдан Томашевський та тренери Галицької ДЮСШ відділу освіти Галицької РДА Євген Федорійчук та Олег Чемеринський (фото 3).
20-23 травня в м.Ковелі проходив чемпіонат України з веслування на байдарках і каноє серед юнаків.
    Вихованець Бурштинської ДЮСШ  Богдан Пархуць посів IV місце на дистанції 5 км (байдарка К1) та VІ місце на дистанції 1 км.
25 травня в м.Івано-Франківську проходили спортивні змагання, присвячені Дню Європи.
Наші досягнення    Команда нашого району також взяла участь у цих змаганнях. Змагання проводились з армреслінгу, підняття бочки і перетягування канату.
    В упертій боротьбі з підняття бочки І місце виборов Віталій Месеренко (результат – 19 раз).
З армреслінгу відстоював честь району Володимир Семираз.
    На завершення змагань команди районів виборювали призові місця з перетягування канату. Команда нашого району (Григорій Мицик, Василь Месеренко, Михайло Мицик, Михайло Герасимів, Руслан Мицик, Володимир Семираз, Віталій Месеренко, Петро Сосній) виборола ІІ місце.
    В загальнокомандному заліку команда нашого району посіла ІІ місце, поступившись тільки надвірнянцям.
    Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та цінними подарунками.

Олександр Чабак, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької РДА