Невтомні жінки-волонтерки і галицький меценат забезпечили військовий підрозділ автомобілем

Невтомні жінки-волонтерки і галицький меценат забезпечили військовий підрозділ автомобілем

Минулої неділі, 19 червня, на подвір’ї церкви Різдва Христового у Галичі освячено автомобіль, який придбали благодійники для підрозділу збройних сил України, в якому служить галичанин Степан Наконечний.

Цей, такий необхідний для наших воїнів засіб пересування, придбав за свої кошти інший галичанин - підприємець Іван Легін. Увесь процес організували і перегнали автівку з-за кордону волонтерка Надія Петраш та дружина бійця Іванна.

Сьогодні наші воїни на передовій неабияк потребують таких автомобілів, а волонтери не втомлюються збирати на них кошти і відправляти на фронт.

Чин освячення вже готового для відправлення в бойову частину автомобіля здійснив після недільної Служби Божої отець-протопресвітер Ігор Броновський.

Як зазначає пані Надія, це вже не перший автомобіль, який спонсорує для для потреб Збройних сил України і захисту нашої держави Іван Легін. І його вклад у перемогу над окупантами неоціненний. За це йому від наших захисників і волонтерів велика вдячність.

До слова, батько і брат Івана теж служать у ЗСУ і захищають нас від ворожої навали. 

Днями Надія Петраш та Іванна Наконечна поїхали до місця дислокації підрозділу Степана, щоб особисто передати автомобіль, квадрокоптер, тепловізор, продукти та іншу необхідну допомогу.

Щойно вони щасливо повернулися до Галича і запевнили, що все доставлено за призначенням.

А нам залишається побажати  якнайшвидшої перемоги для всього українського народу і щасливого повернення наших воїнів додому.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримайте нас!