Німеччина передала Збройним силам України РСЗВ MARS II

Німеччина передала Збройним силам України РСЗВ MARS II

Глава оборонного відомства у Twitter подякував своїй німецькій колезі Крістіне Ламбрехт за далекобійні реактивні системи залпового вогню MARS II.

“В Україну прибув третій брат у родині Long Hand – РСЗВ MARS II з Німеччини.
Дякую Німеччині та особисто моїй колезі міністру оборони Крістін Ламбрехт за ці системи.
Наші артилеристи вітають німецьких партнерів!”, – написав Олексій Резніков.

Раніше про те, що Німеччина реалізувала ще одну поставку важкого озброєння в Україну заявила міністр оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт. Йшлося про РСЗВ MARS II і ще три САУ Panzerhaubitze 2000 зі складів Будесверу.

“Обіцяні реактивні системи залпового вогню Mars II і ще три Panzerhaubitze 2000 доставлені. Ми тримаємо своє слово”, – сказала вона, пише Welt.

Також вона повідомила про поставку 5 зенітних самохідних установок (ЗСУ) Gepard. Та підкреслила, що загалом Україна отримає 30 таких установок з обіцяними 60-ма тисячами боєприпасів.

Напередодні міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що три ЗСУ Gepard вже в розпорядженні українських військових.

Довідка: РСЗВ Mars II (Mіttlere A rtillerie Raketen System) – німецька реактивна система залпового вогню, яка була прийнята на озброєння Бундесверу в 1990 році.

Ця пускова установка на гусеничному шасі фактично є ліцензійною копією американської M270 MLRS з незначними доопрацюваннями.

Артилерійська частина системи складається з двох одноразових блоків, в кожному з яких розміщується по шість транспортно-пускових контейнерів (ТПК) з реактивними боєприпасами. Забезпечується максимальна дальність ураження цілей на відстані 45 000 – 70 000 м, в залежності від боєприпасів.

Система призначена для знищення скупчень живої сили та техніки противника, артилерійських батарей, засобів ППО, командних пунктів та вузлів зв’язку, а також для встановлення мінних полів методом дистанційного мінування.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!