Нове обладнання у Бурштинській лікарні

Нове обладнання  у Бурштинській лікарні

     Бурштин рентгенкабінетДо сьогоднішнього дня у Бурштинській міській лікарні працювало рентгенобладнання ще 1977 року випуску. У 2004 році, наприкінці своєї першої каденції на посаді голови обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк пообіцяв придбати нове обладнання. І слова дотримав.
     26 січня очільник області особисто взяв участь в урочистому  відкритті нового рентгенкабінету у Бурштинській міській лікарні.
     Кабінет на два робочих місця обладнано сучасним рентгенапаратом, вартість якого складає близько 500 тисяч гривень. Звертаючись до присутніх, Михайло Васильович, зокрема, зазначив, що нинішній рік на Прикарпатті оголошено роком технічного переоснащення медицини. І у зв’язку з цим всі райони будуть забезпечені новим сучасним рентгенівським обладнанням, установками для діалізу. Для лікарень також будуть придбані  реанімобілі  та  діагностичне обладнання.
     Участь в урочистостях взяли голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, міський голова міста Бурштина Петро Курляк, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега, виконуючий обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я Микола Олінійчук, директор Бурштинської ТЕС Мирон Романів, головні лікарі Галицької районної та Бурштинської міської лікарень Мирон Матейко та Сергій Сопільняк, працівники лікарні.