Нові послуги Контакт-центру ДПІ популярні серед платників податків

     Громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість оперативно отримати кваліфіковані відповіді на запитання щодо оподаткування з Єдиної бази податкових знань, яка розміщена на сайті ДПА України (www.sta.gov.ua). Це дозволяє платникам податків з різних регіонів України отримати однакові відповіді на аналогічні запитання та уникнути неоднозначного тлумачення податкового законодавства.
     Користується попитом і така послуга, як інформування про зміни в податковому законодавстві. Протягом поточного року 1,1тис. платників отримали понад 2 тис. повідомлень щодо змін в податковому законодавстві. Крім того, на прохання платників податків їм надсилаються форми податкової звітності та порядок їх заповнення.
     У період з 20 години до 8 години та у вихідні дні за допомогою інтерактивного голосового відповідача Контакт-центр інформує платників податків щодо граничних термінів сплати податків та подання звітності, змін у податковому законодавстві, актуальних питань оподаткування тощо.
     Детальну інформацію про послуги, які надає Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби, можна отримати за електронною адресою іdd@sta.gov.ua або за телефоном 0-800-501-007.