Нумо, хлопці, до війська!

Нумо, хлопці, до війська!
Нумо, хлопці, до війська!       1 квітня у місті Галичі відбулися урочисті проводи новобранців до Збройних Сил України.
      Цей весняний день став знаменним і непересічним для 40 юнаків, які вже 14 квітня поповнять ряди Українського війська.
      – Цьогорічний весняний призив є специфічним, – каже військовий комісар об’єднаного Галицько-Рогатинського військового комісаріату підполковник Борис Ястремський. Нам довели наряд на відправку сорока призовників замість тридцяти, як було минулих років, а це підвищило вимоги до роботи призивної комісії, особливо медичного персоналу. Адже із усього контингенту слід було відібрати найкращих.
      Тепер ми знаємо точно, що наші хлопці здорові, сильні і готові вірно служити Україні. Їх чекають в усіх родах військ Збройних Сил України, Військово-Морського Флоту і навіть у Президентському полку. Юнаки служитимуть по всій території держави.
      У цей святковий день до новобранців з напутніми словами звернулись заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега та голова районної станиці Братства вояків ОУН-УПА Микола Яцків. Божого благословення і ласки побажав отець Володимир Кузюк. Новобранці заслухали наказ військового комісара, виголосили символічну присягу і отримали невеличкі подарунки. Найнеобхідніші речі новобранцям вручили працівники відділу у справах сім’ї, молоді і спорту районної державної адміністрації.
Ярослав Поташник