О.Сич: "... на власні очі побачити, що робиться в населених пунктах..."

О.Сич:

     Керівництво обласної ради планує відвідати всі райони Івано-Франківської області і детально ознайомитися з проблемними питаннями для їх можливого врахування при затвердженні програми соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини на 2011 рік. Почали обласні посадовці свої візити зі Снятинського та Богородчанського районів.

     Олександр Сич26 січня голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Остап Дзеса та голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Володимир Шкварилюк відвідали Снятинський, а  2 лютого Богородчанський райони.
     “Ми хочемо дуже предметно підійти до розгляду питання прийняття програми соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області на 2011 рік, яке буде одним з найголовніших на наступній сесії обласної ради… Найголовніше – на власні очі побачити, що робиться в конкретних населених пунктах, для того, щоб приймати остаточні рішення. Обласний бюджет не безмежний, тому треба вибирати пріоритети”, – зазначив під час візитів голова обласної ради Олександр Сич.
     В Снятинському районі керівники обласної ради в супроводі представників місцевої влади відвідали обласний дитячий реабілітаційний центр у селищі Заболотів, оглянули незавершене будівництво Заболотівської районної лікарні, в Любківцях і Будилові ознайомилися з роботою і перспективою відкриття дошкільних навчальних закладів, в Белелуї – з ходом будівництва Народного дому, в Стецевій відвідали стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян. Учасники поїздки обговорили можливість виділення коштів на реконструкцію каналізаційної системи міста Снятина та завершення будівництва захисної дамби на ріці Черемош в селі Залуччя.
     Також керівники обласної ради відвідали село Русів – батьківщину видатного українського письменника Василя Стефаника, 140-річчя якого відзначатиметься в цьому році, де ознайомилися зі станом його родинної садиби та музею і визначили перелік заходів, які необхідно здійснити для належного відзначення ювілею.
     В Богородчанському районі керівники обласної ради ознайомилися з проблемами Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, станом реконструкції очисних споруд в селі Дзвиняч і перспективою відкриття у цьому селі дитячого садка, станом газифікації села Пороги, реконструкцією клубу під дитячий садок в селі Гута, перспективою будівництва підвідного газопроводу в селі Космач та відкриття дитячих дошкільних закладів в селах Старуня та Грабовець.. В Солотвині оглянули незавершене будівництво школи-ліцею, а в селах Раковець і Кривець відвідали сільські школи, які знаходяться в непристосованих приміщеннях.
     “Такі раритетні і доісторичні школи, які ми бачили в селах Раківець і Кривець Богородчанського району, – це вже пережиток глибокого минулого і вони не можуть виконувати свого завдання. Тому  ми будемо працювати над тим, щоб та субвенція, яка буде йти з державного бюджету, була направлена і на ці села для будівництва у них нових сучасних шкіл”, – сказав Олександр Сич.