Обережно – вода!

Обережно – вода!

Обережно – вода!    З настанням літа починається купальний сезон. Береги наших річок заповнюються відпочиваючими. Звичайно, що вода, свіже повітря – це запорука здоров’я людини. Відпочиваючі на березі річки приймають водні процедури, набираються здоров’я. Звертаємося до всіх, хто відпочиває на берегах водойм, застерігаємо бути дуже уважними та обережними на воді. З водою завжди «треба бути на ВИ». Активний відпочинок на берегах водойм – це і велика відповідальність за збереження життя свого особистого і тих, з ким відпочиваєш. Не можна купатися тим особам, які не вміють плавати, тим, хто перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Не запливайте далеко від берега, тримайтеся ближче до рятувальної станції, працівники якої швидко і кваліфіковано нададуть необхідну допомогу.
    Ми, працівники Галицької рятувально-водолазної станції, звертаємося до батьків.
    Шановні батьки! Бережіть своїх дітей, будьте їх охоронцями на воді, не дозволяйте їм гарцювати, пам’ятайте, що при легковажній поведінці на водоймах може спіткати лихо, бо вода завжди приховує в собі небезпеку.
    Надходить купальний сезон, тож купайтеся, насолоджуйтесь сонячним промінням, набирайтеся сил і здоров’я, будьте обережними на водоймах.

Іван Мацюк, водолаз Галицької рятувально-водолазної станції