Обговорили процеси цифрової трансформації

Обговорили процеси цифрової трансформації
4 січня у Бурштині відбулася зустріч міського голови Василя Андрієшина із заступником голови Івано-Франківської ОДА Богданом Футерком. Говорили про процеси цифрової трансформації у Бурштинській громаді, йдеться на офіційній сторінці Бурштинської міської ради.
Було наголошено, що цифровий розвиток у громадах - це один із ключових напрямків держави, оскільки покликаний зробити спілкування влади з громадою, надання адміністративних послуг доступнішими для мешканців.
Міський голова зазначив, що у Бурштинській громаді зроблено перші кроки на шляху до цифрового розвитку: "У листопаді ми створили відділ цифрової трансформації та інформаційної політики, а також прийняли програму цифрової трансформації на 3 роки. Основними завданнями відділу мають стати впровадження інформаційних технологій у всі сфери діяльності громади, розробка електронних послуг, розвитку інформаційної інфраструктури, покращення цифрових навичок у громаді та серед працівників міської ради. Власне, усі ці кроки і передбачає прийнята програма цифрової трансформації".
Зазначено також, що у минулому році оновлено офіційний сайт міської ради, де створено механізми електронної демократії - кнопки, через які можна швидко повідомити владу про проблему, надіслати е-звернення, задати питання міському голові, записатися на прийом тощо. Також функціонує сервіси е-консультацій, е-петицій, е-голосування за проєкти Громадського бюджету. Усім комунальним підприємствам створено власні веб-сайти, де також є можливість швидко повідомити про проблему, подати показники тощо. Створено офіційний сайт і для ЦНАП. Триває розробка інвестиційного та туристичного порталів громади.
У свою чергу Богдан Футерко наголосив на тому, що облдержадміністрація готова надавати необхідну методичну та консультаційну допомогу щодо розвитку процесів цифрової трансформації у різних сферах діяльності у Бурштинській громаді.