Обласна Спартакіада школярів. Волейбол.

9-10 березня у двох залах нашого міста тривали спортивні баталії обласної Спартакіади серед дівчат 1996 року народження та молодших. Сюди з’їхались команди із 13 районів нашої області та 2 команди із міст Івано-Франківська та Коломиї.
     Головним спеціалістом обласного управління з фізичного виховання і спорту  Бойчуком В.В. учасники були розподілені на 4 групи: 2 групи змагались в спортивній залі Галицької ЗОШ №1, дві інших – в спорткомплексі м. Галич. На наступний день переможці кожної групи, які увійшли до фіналу, грали по круговій системі між собою за І-ІV місця.
     Дівчата нашого району вийшли переможцями своєї групи і у фіналі грали з ровесницями з Коломийського району, Снятинського району та м. Івано-Франківська. В результаті ігор І місце здобули дівчата з Івано-Франківська, галичанки зайняли II місце, III місце – у снятинців.
     Ось імена наших срібних призерок змагань: Наталія МИЛЬОВИЧ, Марія БІГУН, Тетяна ШВАГЛА, Надія САВКА, Христина ЗАКЛІНСЬКА, Оксана ЗАЙЦЕВА, Мар’яна ВОРОБЧАК, Сільвія ТРОФИМЧУК – учениці Галицької ЗОШ №1, Анна КОРНІЙЧУК та Діана ПУШИК – учениці Галицької гімназії, Наталія ПОРЦИНА – учениця Задністрянської ЗОШ.
     Юнаки нашого району змагались в Тлумачі і завоювали III місце у своїй групі.
     Суддями змагань були галичани Усачук В.С. та Микульський І.М., бурштинці Пакулін С.П. та Рябко І.С.
     Деяких спортсменів запросили до складу збірної команди області. Їм прийдеться ще змагатись з ровесниками на Всеукраїнській Спартакіаді школярів.
      Минулого року керівник районної молодіжної адміністрації Степан Данилюк започаткував турнір до Міжнародного дня жінок і миру.
     Цьогоріч своє свято жінки та дівчата провели у залі спорткомплексу м.Галич. Прийшли сюди всі, хто дуже любить волейбол, а саме працівники різних сфер діяльності, студенти, вчителі, тренери, держслужбовці, адвокати та інші колишні волейболістки району. 2 команди школярів грали між собою. Перемогли дівчата 1997р.н.
     Справжні спортивні баталії розігрались між командами «Випускники ДЮСШ», районною командою «Галичанка» та «Ветерани». Ніхто не хотів здаватись. Перемогли “Випускниці ДЮСШ”, друге місце в «Галичанки», третє – у «Ветеранів». Приз кращого гравця турніру завоювала Оксана Нагірна.