Організатор освітнього середовища

Організатор  освітнього середовища

     Костишин Віра ВолодимирівнаЗвичайна сільська школа. У центрі села. Завжди на видноті. Велична та ошатна, прикрашена калиновими гронами і чорнобривцями, завжди наповнена метушнею та веселими голосами дітвори. І навіть випадково потрапивши у колектив, розумієш: тут дійсно всі почуваються однією командою, де цінують теплі стосунки, де щиро радіють чужому успіху.
     Ось уже 10 років Віра Володимирівна Костишин – директор Тустанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, досвідчений і вмілий організатор освіти з високим рівнем культури. Скільки ентузіазму, запалу, доброї енергії, творчості в цій чарівній жінці. Вона випромінює стільки тепла, що його вистачає на весь учнівський та вчительський колективи. Їй притаманні вміння планувати й організовувати, оперативно приймати рішення й забезпечувати їх виконання.
     За роки праці зібрала навколо себе колектив – поєднання досвіду та молодості. Під її умілим управлінням 23 педагоги забезпечують належний науково – методичний рівень викладання предметів.
     Її успіх – це успіх колективу, який відображений в досягненнях вихованців. Від вивчення та розвитку індивідуальних, пізнавальних  здібностей кожного школяра до формування культури життєдіяльності особистості, визнання учня головною фігурою всього освітнього процесу – саме такі завдання ставить перед собою педагогічний колектив закладу.
     Школа – як маленька країна зі своїм внутрішнім розпорядком. У кожного є обов’язки, окреслена мета. За останні роки заклад за результатами предметних олімпіад посідає  7 місце  в районі. Учителі школи – учасники районного конкурсу «Учитель – року». Окрім успішності непогані досягнення в спорті.
     Тустанська школа має свою «родзинку», своє обличчя. А директор сумлінною працею доповнює її життя глибоким змістом, новизною, здійснює реалізацію пріоритетних  напрямів розвитку сучасної освіти.
     Роздумуючи про шкільне життя, Віра Володимирівна знає: кожен на своєму місці має зробити те, що належить,  викладаючи душу і серце у вибрану справу.

Марія Кульчицька, методист РМК