П'ять вантажівок гуманітарної допомоги прибули з Польщі до України

П'ять вантажівок гуманітарної допомоги прибули з Польщі до України

8 квітня компанія "Гудвеллі Україна" зустріла перші три вантажівки гуманітарної допомоги для тимчасово переселених осіб від проєкту Help Ukraine NOW.

Продукти харчування, сухе молоко і засоби гігієни були закуплені в Польщі і тепер стануть підтримкою для людей, які постраждали від воєнної агресії рф в Україні.

"Коли створили цей проєкт в Данії, ми постійно обговорювали найкращі шляхи допомоги!, – зауважує Любов Богачевська-Єнсен, директорка з питань розвитку та комунікацій. – Один з таких – це замовляти продукти в Польщі і привозити звідти в Україну, щоб не створювати дефіцит на внутрішньому ринку. Наша компанія має можливість звернутися по допомогу до «Ґудвеллі Польська» і саме вони допомогли організувати цю партію допомоги. До речі, наші колеги-поляки з перших днів війни підтримували нас в Україні, а також, дбали про українців, які працюють в Польщі, та їх сім’ї"

11 квітня розвантажили ще дві вантажівки з борошном, макаронними виробами, м'ясними та рибними консервами, маринованими овочами, рисом, кавою та засобами особистої гігієни. Зараз всі товари реєструють працівники «Ґудвеллі Україна» і збирають інформацію про потреби від громад.

"Ми започаткували проєкт Help Ukraine NOW після мого обговорення з послом України в Данії Михайлом Видойником", - розповідає Том Аксельгаард, засновник компанії «Ґудвеллі», а сьогодні повноважний консула України в Данії. – Ми прагнули допомогти українському народу, активізувавши свою мережу контактів для збору коштів та їх мудрого використання через наші міцні зв’язки та можливості в Україні".

Команда проєкту Help Ukraine NOW складається з представників всіх локацій «Ґудвеллі»: український офіс координує процес збору інформації про потреби і, безпосередньо, розподіляє допомогу між ГО, волонтерами та населеними пунктами; організатори проєкту з Данії збирають кошти, організовують акції та зустрічі для людей за кордоном, які прагнуть підтримати Україну; а колеги з «Ґудвеллі Польська» координують всі питання на території Польщі.

Процес розвантаження пройшов злагоджено і ефективно, адже до нього залучили працівників будівельного відділу та зеленої бригади. Загалом, прибуло 162 палети товарів вартістю близько 6 мільйонів гривень.

"Відділ корпоративно-соціальної відповідальності щиро дякує за допомогу всім, хто був залучений у цій роботі: колегам з "Ґудвеллі Польська", працівникам будівельного відділу і зеленої бригади і, звичайно, організаторам проєкту Help Ukraine Now за те, що підтримуєте нас у боротьбі за свою державу! – з вдячністю відгукується Іванна Якубовська, фахівець з питань КСВ. – Приємною несподіванкою для нас стала допомога від керівництва ТзОВ «Орметпром» у організації приміщення для зберігання товарів, а також, символічна вартість його оренди. Окрема подяка пану Юрію, який був присутній під час розвантаження та допомагав вирішувати практичні питання. Те, що бізнес об’єднує зусилля заради нашої спільної мети і надає підтримку в цей нелегкий час, свідчить про те, що кожного дня ми стаємо ближчими до перемоги". 

Довідка: Проєкт Help Ukraine NOW був започаткований у березні 2022 року для допомоги українцям, які постраждали від вторгнення рф. За кошти, зібрані проєктом, уже закупили і передали продукти харчування для внутрішньо-переселених осіб у Калуській ОТГ та Рогатинській ТГ. Також, Дубовецька ТГ отримала пожежний автомобіль з Данії завдяки цьому проєкту.

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»