Папа Римський Франциск розгорнув привезений з Бучі український прапор

Папа Римський Франциск розгорнув привезений з Бучі український прапор
Папа Римський Франциск на загальній аудієнції у середу розгорнув український прапор, привезений з Бучі та закликав молитися за невинно вбитих і за припинення війни в Україні.

Про це повідомляє Vatican News.

«Свіжі новини про війну в Україні, замість того, щоби приносити полегшення та надію, засвідчують, натомість, нові звірства, як от різанина в Бучі. Дедалі жахливіші жести жорстокості, скоєні також і проти цивільного населення, безборонних жінок і дітей. Це жертви, невинна кров яких взиває до неба та благає: “Нехай буде покладено край цій війні! Змусьте зброю замовкнути! …” Помолімося разом за це», – сказав Папа Франциск наприкінці загальної аудієнції в середу, після чого в залі запанувала молитовна тиша.

Він також розгорнув український прапор, який йому привезли з Бучі.

«Цей прапор прибув з війни, саме з цього багатостраждального міста Бучі. І тут є також кілька українських дітей, які тепер тут разом з нами. Привітаймо їх та молімося разом за них», - додав Папа Римський.

Під щирі оплески паломників на сцену вийшла група дітей із України, які стали поруч зі Святішим Отцем. Папа поцілував прапор і сказав: «Ці діти мусили втікати і прибути до чужої землі: це один із плодів війни. Не забуваймо про них, не забуваймо про український народ».

Папа вручив дітям великодні солодощі, а від них отримав малюнки та подарунки.