Підживлений добривами ґрунт - запорука гарного врожаю

Підживлений добривами ґрунт - запорука гарного врожаю

Кожен аграрій з нетерпінням чекає перші промені сонця навесні, щоб розпочати роботи.

Агрономи компанії «Ґудвеллі Україна» ретельно готувалися до нового сезону, робили закупівлі якомога швидше, щоб вся необхідна підготовка була проведена вчасно.

В роботі ми зосереджуємося на п’ятирічній сівозміні. – розповідає Каспер Торуп-Віладсен, генеральний директор «Ґудвеллі Україна». – Ми нічого не змінили в порівнянні з навколишніми виробинками, а й надалі будемо дотримуватися тієї сівозміни, зосередимося на п’яти культурах, як і робили протягом тривалого часу. Це ячмінь, пшениця, кукурудза, соя та ріпак. Протягом останніх років ми планували збільшити свою присутність у вирощуванні сої і замість того, щоб продавати її, будемо самі відтискати олію. У нас буде олія і жом, і все це використовуватиметься у кормі для свиней.

Після підготовчих виїздів, коли земля і рослини готові отримувати підживу, в поля виїжджають трактори з органічним добривом. Такі добрива містять азот, фосфор, калій, кальцій та інші елементи живлення рослин, а також органічні речовини, які позитивно впливають на властивості ґрунту. Особливістю органіки є те, що вона живить посіви і збагачує землю водночас. А це - запорука гарного врожаю і в майбутньому.

На сезон 2023 року запланований досить великий обсяг посівів озимих. – зауважує генеральний директор. – Загалом 59,5% засіяних посівів у цьому сезоні становлять озимі культури: озима пшениця, озимий ріпак та озимий ячмінь. Посівна у нас була гарна, справді гарний початок. У вересні, на початку жовтня у нас було досить багато дощів, тому друга частина посівної була досить пізньою. Але, на щастя, у нас була досить м’яка погода, тому посіви добре розвивалися за зиму. А зараз, ми почали активні роботи у полі, стежимо за станом посівів, щоб вчасно внести добрива і надати оптимальне живлення рослинам.

Спеціалісти агрокомпанії ретельно готуються до сезону. Перед внесенням органічних добрив, які компанія отримує з органічних відходів з ферм, відбирають зразки ґрунтів, щоб перевірити рівень насиченості поживними речовинами і використовувати стільки добрива, скільки потрібно рослинам.
Для оперативного зв’язку з громадами «Ґудвеллі Україна» має телефон гарячої лінії для звернень: +380503758113.

 

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»