Після звірств у Бучі Макрон виступив за зупинку експорту вугілля та нафти з Росії

Після звірств у Бучі Макрон виступив за зупинку експорту вугілля та нафти з Росії

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що хоче повністю заблокувати російський експорт вугілля та нафти до Європейського Союзу "цього тижня" після звірств російських окупантів у Бучі, повідомив він на французькому телеканалі France Inter, передає CNN.

За його словами, є "явні ознаки" воєнних злочинів, скоєних у Бучі, та "встановлено, що відповідальність за них несе російська армія".

"Те, що трапилося в Бучі, вимагає нового набору санкцій, і це повинні бути дуже чіткі заходи", – сказав президент Франції.

Макрон зазначив, що на цьому тижні він обговорить зі своїми європейськими партнерами, зокрема з Німеччиною, подальші санкції, згадавши про заходи щодо "вугілля та нафти".

"Ті, хто стоїть за цими злочинами, повинні за них відповісти. Ми повинні дуже чітко дати зрозуміти, що ми захищаємо нашу колективну гідність та наші цінності", – додав він.

Емманюель Макрон також зазначив, що Франція готова допомогти Україні у розслідуванні подій у Бучі, але відмовився повідомити, чи постане президент Росії Володимир Путін перед судом за те, що там сталося.