Податківці діляться знаннями з молоддю

Податківці діляться  знаннями з молоддю
Податківці діляться знаннями з молоддю       Учні податкового класу Бурштинської гімназії ознайомились з порядком декларування доходів громадян.
      Формування високої податкової культури у молоді – одне з пріоритетних напрямів діяльності Державної податкової інспекції в Галицькому районі.
      Завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Леся Чернецька щомісячно проводить уроки з основ податкового законодавства в податковому 7-А(11) класі Бурштинської гімназії.
      Цього разу учні ознайомились з основними нормами Закону України від 22.05.03 №889-IV „Про податок з доходів фізичних осіб” та проведенням кампанії декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2009 року.
      Окремо Леся Михайлівна зупинилась на можливості отримання права на податковий кредит, зокрема, за витратами на навчання. Зазначена тематика дуже зацікавила школярів. Також під час уроку учні мали змогу заповнити деларацію власноруч, розв’язати задачу та вирішити, хто з перелічених в умові задачі осіб має подати деларацію про доходи і яку суму податку потрібно задекларувати до сплати.
      Після уроку гімназисти мали можливість стати волонтерами податкової служби та розповсюдити друковану продукцію жителям міста Бурштина.
      Працівники держаної податкової інспекції в Галицькому районі переконані, що така освітня робота допомагає зрозуміти учням, яку важливу роль відіграють податки у нашому повсякденному житті, усвідомити, що без них Україна не може бути незалежною і квітучою, а її народ – заможним і щасливим.
      На фото: завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Леся Чернецька і вчитель „Економіки” Наталія Головчак під час уроку в податковому класі.