Олег і Тетяна Бутусіни, які втратили на війні двох синів, подарували Калушу УЗД-апарат

Олег і Тетяна Бутусіни, які втратили на війні двох синів, подарували Калушу УЗД-апарат
Олег і Тетяна на місці останнього бою своїх синів у селі Лукашівці на Чернігівщині

Будуть діти, буде Україна, переконане багатодітне подружжя Олега і Тетяни Бутусіних, які проживають у селі Грабівці. Нещодавно вони втратили одразу двох своїх синів Романа та Леоніда — сміливих, мужніх, відважних героїв.

Юнаки загинули, захищаючи нашу державу від російського агресора, борючись за світле і мирне небо над Україною. На пам'ять про дітей сім'я вирішила подарувати сучасний апарат ультразвукової діагностики Калуській жіночій консультації, бо саме від жіночого здоров'я залежить добробут всієї родини, переконана Тетяна Бутусіна. Каже, мама — це серце сім'ї.

За її словами, жіноче здоров'я — це здоров'я нації. Зараз це дуже важливо, адже маємо сьогодні великі втрати. Тетяна хотіла б, щоб до здорові жінки приходили до консультації за здоровими малюками і раділи народженню своїх дітей, йдеться у сюжеті КМТ, інформують "Вікна".

  "А будуть діти — буде Україна", — зазначила Тетяна Бутусіна.

У Тетяни та Олега після загибелі двох дітей залишилося десятеро дітей. Рішення про придбання медичного обладнання приймали всією родиною. Звичайно, його позитивно прийняли всі члени родини. Апарат спеціалізуватиметься на діагностиці різноманітних жіночих захворювань. А головне — завдяки йому фахівці зможуть вроджені вади розвитку плоду.

Лікар УЗД Степан Якимів лікар каже, що на такому апаратів упродовж багатьох років працює у приватних структурах, тому визнає, що обладнання  найкраще.

Нове сучасне медичне устаткування освятив настоятель Собору Святих Землі Української о. Григорій Мороз. Наголосив, що саме в любові до ближнього, у служінні одне одному народжуються такі безкорисливі вчинки милосердя.

Подяку сім'ї Бутусіних висловив директор КНП "Калуська центральна районна лікарня" Іван Красійчук.

Цей сучасний апарат буде доброю пам'яттю про Романа та Леоніда на славу Божу від сім'ї Бутусіних.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримайте нас!