Посол росії у Варшаві погрожує помстою у разі припинення роботи посольства

Посол  росії у Варшаві погрожує помстою у разі припинення роботи посольства

росія застосує «відповідні заходи» щодо Польщі, якщо її посольство у Варшаві припинить роботу через те, що не може отримати кошти з москви.
Про це в коментарі Reuters сказав посол рф в Польщі Сергій Андрєєв.
«У нас є певні запаси готівки, але вони не безмежні, і якщо ситуація не зміниться, через деякий час може статися так, що ми не зможемо оплатити свої рахунки», - сказав у коментарі агентству Андрєєв.
За його словами, щойно російське посольство перестане функціонувати в Польщі, те саме станеться і з посольством Польщі в москві.
Андрєєв не уточнив, як швидко у посольства може закінчитися готівка, але додав, що близько трьох чвертей російських чиновників, які мали
дипломатичні паспорти, були вислані з Польщі.
«Вони (поляки - ред.) проектують образ найбільш недружньої країни щодо росії, в НАТО, в ЄС, у Європі», - сказав посол рф про позицію Польщі після початку війни в Україні.
Як відомо, наприкінці березня Польща вислала 45 російських дипломатів посольства та представників торговельної місії рф у Польщі, оскільки їхня
діяльність суперечить Віденській конвенції про дипломатичні зносини, а також заблокувала банківські рахунки посольства. У москві вдалися до дзеркальних заходів і на початку квітня повідомили про висилку з країни 45 польських дипломатів і консульських працівників.