Потерпілим від повені галичанам зловмисники пошкодили автівки

Потерпілим від повені галичанам зловмисники пошкодили автівки

     Перед наступом водної стихії, коли 23 червня галичани вже розуміли, що Дністер може розлитися до рівня 2008 року, кілька мешканців лівобережного Галича залишили свої автівки на Алеї Небесної Сотні, щоб вберегти їх від затоплення. Попри те, що вода з учорашнього вечора почала спадати, автомобілі залишалися на Алеї до сьогоднішнього ранку.

     Однак, декого з галичан очікував неприємний сюрприз. Мешканка Галича Наталя Медвідь, окрім того, що постраждала від повені (її будинок затопило), виявила пошкодження на своєму автомобілі, який простояв на Алеї понад дві доби.

     Про це повідомила сама галичанка у мережі Фейсбук і, як доказ, виставила фото і відео. «Хто там про людяність і підтримку постраждалим від повені ще хоче щось розказати?», - написала Наталя.

     Як виявилося, не в однієї Наталії пошкоджено автівку. За непідтвердженими даними окрім неї дзеркала відламані ще у п’яти машин.

     Люди намагаються отримати відео з камер спостереження, які встановлені на пішохідному мості та на самій Алеї, щоб спробувати виявити і упізнати зловмисника.

     Близько двох тижнів тому на пішохідному мості невідомі пошкодили кабелі та виламали кілька світильників підсвітки цієї історичної споруди.