При обороні нашої столиці загинув старший лейтенант з Прикарпаття

При обороні нашої столиці загинув старший лейтенант з Прикарпаття

Стало відомо про загибель у боях за Київ старшого лейтенанта ЗСУ Андрія Зіняка, який родом з Богородчан.

Про це повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба 5 квітня.

"Шановні друзі, богородчанці!
Як посадова особа, я маю право надавати тільки офіційно підтверджену інформацію.
Тому з глибоким сумом повідомляю і підтверджую, що у боях за Київ у лавах бійців територіальної оборони загинув наш земляк, богородчанець, старший лейтенант Андрій Степанович Зіняк.
Андрію був тільки 41 рік, але все своє життя він був справжнім бійцем і патріотом, активним учасником Майдану, учасником бойових дій російсько-української війни у 2014-2015 роках, в тому числі найзапекліших боїв за Дебальцево. Служив у новоствореній українській поліції. Потім переїхав з сім‘єю проживати та працювати у місто Вишгород Київської області. Без вагань вступив у лави сил опору, де бійці своїми грудьми зупиняли ворога на підступах до Києва. Ціною свого життя вони врятували не лише нашу столицю, а і всю Україну. Андрій Зіняк загинув біля села Мила на Житомирській трасі.
Наші молитви та слова підтримки зараз разом з батьками Андрія, з дружиною Катею та донькою Яриною.
Панахида прощання відбудеться в Івано-Франківську у Будинку смутку по вулиці Ребета 6 квітня о 12 годині. Після панахиди прах полеглого бійця буде доставлено у Богородчани до батьківського дому. Чин похорону відбудеться у четвер, 7 квітня о 13 годині.
Прошу всіх богородчанців віддати належну шану нашому земляку.
Вічна слава героям !", - написав Заремба.