про спорт

про спорт

     Футбол. Минулої п’ятниці відбулося нагородження лідера першої ліги чемпіонату району з футболу сезону 2011 року команди «Касова» із села Бовшів. Під час урочистостей команду нагороджено кубком, грамотами, медалями та цінними подарунками.
     З нагоди такої ж приємної події свою футбольну команду вітали й мешканці села Дубівці, які стали другими у другій лізі чемпіонату району з футболу сезону 2011 року.
     А минулої суботи відбувся турнір з міні-футболу серед чоловічих команд ветеранів, який було присвячено 50-літньому ювілею ветерана футбольного руху в районі Юрію Вовчуку.
     Перше місце у турнірі виборола команда села Водники, яка зробила приємний подарунок своєму незмінному тренеру. Другими стали футболісти із села Дубівці. Ветерани футболу з міста Галича були третіми, завершили турнірну таблицю комарівські футболісти.
     
     Волейбол. В районі триває чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд. Ігри другого туру чемпіонату відбулися минулої неділі. Бурштинська команда дорослих з рахунком 1:2 поступилася команді села Вікторів, проте перемогла команду села Бринь з рахунком 2:1. Бурштинські юнаки з рахунком 2:0 вибороли перемогу в команд з Брині та Вікторова.
     Галич (дорослі) з однаковим рахунком – 2:0 перемогла команди із сіл Новий Мартинів та Крилос. Проте Галич (юнаки) з рахунком 1:2 програли командам Крилоса та Нового Мартинова.
     
     

Ярослав Поташник