Проблеми Бурштина вирішуватимуться спільно

Проблеми Бурштина вирішуватимуться спільно

     м.Бурштин29 червня голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк з робочою поїздкою відвідав місто Бурштин.
     Півторагодинної розмови з міським головою міста Ярославом Громком та головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним було достатньо для розгляду шістнадцяти питань, які стосувалися проблем міста енергетиків.
     Зокрема, Михайло Васильович поцікавився станом водовідвідних мереж у місті Бурштині та ситуацією, спричиненою різким підйомом води в водовідвідних каналах міста, басейні річки Гнила Липа і на водосховищі.
      Не оминув очільник області й питань підготовки міста до зими, ремонту тепломереж. Поцікавився станом житлового фонду Бурштина, зокрема, у плані здійснення енергозберігаючих заходів та ремонту фасадів будинків.
     Розглянуто також питання водопостачання міста. Тут проблема полягає в споживанні містом нестандартної питної води. Саме тому управлінню житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації разом з відповідними службами запропоновано вивчити дане питання і внести проблеми міста Бурштина до обласної програми постачання населених пунктів питною водою.
     Крім того, Михайло Вишиванюк пообіцяв посприяти в забезпеченні міської лікарні рентгенкабінетом, заміні вікон в дошкільних закладах, проведенні ремонтних робіт в загальноосвітніх школах та переведенні відділення міліції в приміщення Бурштинського лісництва, доопрацювання  питань з  ремонту приміщення для музею Опілля.
     За результатами робочої поїздки голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка у місто Бурштин наступного дня місто енергетиків відвідали заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Гусак та начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Кулик.
     Представники області зустрілися з головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним та міським головою  міста Бурштина Ярославом Громком, ознайомилися зі станом тепломереж міста та обговорили проблемні питання.
     В результаті зустрічі вирішено провести розширену нараду за участю представників ВАТ «Західенерго» та Бурштинської ТЕС, під час якої визначити основні робочі завдання з ремонту мережі теплопостачання та підготовки міста до зими.