Путін офіційно визнав так звані "ДНР" і "ЛНР" та підписав з ними угоди

Путін офіційно визнав так звані

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав укази про визнання ОРДЛО.

Перед підписанням указу про визнання "незалежності" самопроголошених територій Путін під час відеозвернення до росіян повторив тезу російської пропаганди, що нинішні кордони України створені завдяки радянському керівництву, і пригрозив українцям, що "навчить справжній декомунізації". 

"У результаті більшовицької політики виникла радянська Україна, яку й досі в наші дні можна назвати "Україна імені Володимира Ілліча Леніна" Він – її автор та архітектор.

Це повністю й цілком підтверджують архівні документи. Включно із жорсткими ленінськими директивами щодо Донбасу, який буквально "впихнули" в межі України.

А тепер вдячні нащадки позносили пам’ятники Леніну. Це в них "декомунізація" називається.

Ви хочете декомунізації? Ну що ж, нас це цілком задовольняє. Але не треба – як кажуть – зупинятися на півшляху.Ми готові показати вам, що значить для України справжня "декомунізація"!", - пригрозив Путін.

Попри те, що звернення Путіна до росіян стосується його рішення щодо визнання незаконних збройних формувань на окупованій території України, більше півгодини упродовж свого звернення він розповідав своє бачення на історію Росії, СРСР, Холодної війни та стосунків Росії із США та НАТО. 

Після звернення Путін підписав указ про визнання ЛДНР та угоди про взаємодопомогу між РФ та фейковими утвореннями. На підписанні були присутні керівники так званих "ДНР" та "ЛНР" Пушилін і Пасічник.