Ракетний удар сьогодні на Прикарпатті все ж був, - ЗСУ

Росія завдала ударів по підземному складу ракет та авіаційних боєприпасів українських військ у населеному пункті Делятин Івано-Франківської області. Інформація про тип випущених ракет уточнюється. 

Про це повідомив речник Командування Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат у коментарі УП, пише КУРС.

“Справді, ворог завдав удару по наших складах зберігання, які вже були вказані. Тип ракети буде ще встановлено. У нас є пошкодження, є руйнація. Є детонація боєприпасів. Постраждалі уточнюються”, – сказав Юрій Ігнат. 

Водночас поки що командування Повітряних сил ЗС не може підтвердити чи спростувати інформацію щодо заяв росіян про удар авіаційним ракетним комплексом “Кинжал”. 

“Україна, на жаль, стала полігоном для випробування всього арсеналу ракентногго озброєння Росії. Вони застосовують ракети, які летять дві тисячі кілометрів, п’ять з половиною тисяч кілометрів по дальності – це і крилаті ракети, і оперативно-тактичні комплекси “Іскандер”, крилаті ракети “Калібр” та інші Х-101, Х-55, Х-555. Була заява про “Кинжал”, яким росіяни вихваляються. Ми не знаємо, яка насправді була ракета. Поки що не можемо підтвердити”, – сказав речник.

Пізніше в коментарі Суспільному Ігнат повідомив, що внаслідок атаки потерпілих немає.

“На щастя, немає людей, які постраждали. Люди вчасно навчилися реагувати або, можливо, там нікого не було на той момент, — каже Юрій Ігнат. — Резонансу все набуло через те, що була інформація про запущену гіперзвукову ракету, яку вперше застосувала РФ. Ймовірно, удар був нанесений із 17 на 18 березня”.