Реєстрація на пробне ЗНО в Україні починається вже завтра

Реєстрація на пробне ЗНО в Україні починається вже завтра

З 5 по 22 січня пройде реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке відбудеться у другій половині березня. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на Український центр оцінки якості освіти.

"Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбувається з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання", - розповіли у центрі.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється на сайтах відповідних регіональних центрів оцінки якості освіти.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника становить близько 300 гривень (у регіонах ціни різні).

Також в Українському центрі оцінки якості освіти додали, що визначено графік проведення пробного тестування:

  • 19 березня – тестування з української мови, української мови та літератури;
  • 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Реєстрація для участі в основній сесії ЗНО у 2022 році триватиме з 1 лютого до 9 березня. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

Варто нагадати, що 1 лютого 2022 року  розпочнеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року.

Також  Міносвіти затвердило предмети та графік проведення ЗНО-2022, а також запровадило обов'язкове ЗНО з математики для абітурієнтів, які вступають на спеціальності "Журналістика", "Психологія", "Міжнародні відносини".