Роботи Міжнародного фестивалю дерев‘яної скульптури прикрасили паркову алею в Бурштині

Роботи Міжнародного фестивалю дерев‘яної скульптури прикрасили паркову алею в Бурштині

I Міжнародний фестиваль дерев‘яної скульптури «Бурштин-Мистецький 2022» завершився.

Він був організований і відбувся в рамках відзначення Дня міста і тривав з 19 по 30 вересня. Тематикою фестивалю було гасло «Мистецтвом наближаємо перемогу!», а учасниками дійства стали митці із Литви та України.

У ці дні бурштинці та гості міста мали змогу вільно спостерігати за роботою учасників фестивалю. Зараз їхні роботи встановлено обабіч алеї в місцевому парку.

Тепер громада міста має мистецьку галявину, організовану парковою скульптурою, повідомляють на сторінці міської ради в соцмережі.

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримуйте нас!

«Архангел» - робота скульптора з Івано-Франківська Богдана Гладкого, уособлює міць і силу, спокій і впевненість, віру у перемогу!

Робота скульптора з Кам‘янця-Подільського Андрія Кліща «Присяга» - це юна красуня в українському народному вбранні, її рішучість не поступається її вроді.

Відвага, пристрасть, нерв - в образі «Козацький герць», створеному ще одним скульптором з Кам‘янця-Подільського - Сергієм Кляпетурою.

«Характерник» - скульптура митця з м. Березне Рівненської області Сергія Стеблюка - синтез мудрості, сили духу та тіла.

Скульптор із Литви Маріюс Пятраускас створив «Музу Перемоги». Уквітчана ліліями, квітами-символами чистоти, жіночності, родючості, вона випускає одну з них із рук і береться за меч!