Перше

Дедалі частіше з'являються дивні та відверті заяви російських топів іноземним журналістам.

Як, наприклад, нічні "одкровення" кремлівського прессекретаря Пєскова, який "за замовчуванням" визнав величезні втрати російської армії в Україні. І що зі спецоперацією відбувається щось дивне.

Друге

Заяви про відставку міністрів, які постійно з'являються і які, звісно, ніхто не поспішає задовольняти. Пов'язані ж одним ланцюгом.

Вже в черзі на "покинути російський військовий корабель" Набіулліна (глава Центробанку), Сілуанов (Мінфін), Колокольцев (МВС) і тепер навіть Патрушев-молодший (Мінсільгосп).

Сумніви наростають у людей.

І третє

Практично щодня Путін проводить селектори з розширеною Радою безпеки. Точніше, спочатку розширено, потім – вузько. Протягом багатьох годин.

Щоб накачувати й утримувати в підпорядкуванні... А паралельно з цим божевільні пропагандисти, які практично опинилися у вільному плаванні, продовжують накачувати й без того забитих власних громадян антиукраїнською ненавистю, щоб якщо треба, то "до останнього росіянина".

Також Подоляк нещодавно написав у Твіттері про публічне зізнання Дмитра Медведєва, у якому той заявив, що рішення про вторгнення в Україну одноосібно ухвалював Володимир Путін. 

"Дмитро Медведєв публічно зафіксував, що рішення про проведення важкої спецоперації (війни) проти України, яка передбачає атаки на мирні міста, ухвалював одноосібно президент Росії", – написав Подоляк.

Він зауважив, що це є важливим симптомом, який свідчить, що "панівна еліта намагається дистанціюватися від Володимира Путіна, розуміючи юридичні наслідки його дії".