Рятувальники застерігають громадян не нехтувати сигналами повітряної тривоги

Рятувальники застерігають громадян не нехтувати сигналами повітряної тривоги

27 червня російські окупанти завдали підступного ракетного удару по торговельному центру в Кременчуці. Саме в цей час там перебувало понад 1 000 людей. Уже відомо про більш ніж 20 загиблих та 59 поранених, з яких 25 госпіталізовано.

Крім того, є понад 40 заяв від родичів про безвісти зниклих, які могли бути у ТЦ під час обстрілу.

З огляду на це Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області закликає мешканців та гостей Прикарпаття не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Нагадуємо, що повітряна тривога оголошується, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку нашого краю або є підтвердження запуску балістичних ракет у наш бік. Відтак нехтувати сигналом ми не повинні, правильна і швидка реакція на тривогу рятує людські життя!

Шановні громадяни!

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області закликає усіх жителів та гостей Прикарпаття, де б ви не знаходились, не нехтуйте сигналами «Увага всім!». Почувши звуки сирен, не панікуйте, а дотримуйтесь відповідних рекомендацій, які транслюються через гучномовці та ЗМІ. Бережіть себе та своїх рідних!

Підписуйтесь на наш Telegram та YouTube і підтримайте нас!